Alt

Na co dzień zajmuję się rekrutacją i selekcją pracowników z branży budowlanej oraz wspieram działania employer branding’owe.

Jestem straszną gadułą i uwielbiam kontakt z ludźmi, bo zawsze mogę się nauczyć czegoś nowego. Po godzinach pomagam znajomym pisać CV i listy motywacyjne, również wspieram ich w przygotowaniach do rozmów rekrutacyjnych – nie taki diabeł straszny! W wolnych chwilach oczywiście śpiewam, szyję na maszynie i wychowuję kota. Od urodzenia mieszkam w Warszawie.

Śpiewam amatorsko od ponad 14 lat, mam na swoim koncie chóry szkolne, domy kultury, żeński chór warszawski, klub Harenda i zespół blues-rockowy.

Do Chór Voces Gaudii dołączyłam, ponieważ nie potrafię żyć bez muzyki, a każda próba pozwala mi naładować moje życiowe baterie. Uważam, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który umożliwia komunikację niezależnie od pochodzenia, wieku, orientacji czy narodowości. Cieszę się, że mogę śpiewać z ludźmi, którzy podzielają moją pasję, a każdy z nich ma swoją wyjątkową historię.