Chór Voces Gaudii występuję w całej Polsce, niosąc wraz ze swoją muzyką ideę tolerancji, równości i miłości. Jesteśmy czempionami zmian! Niejednokrotnie, dzięki spotkaniom z nami pomogliśmy, uczestnicy koncertów nabrali pewności siebie i odwagi do tego żeby być sobą.

Także dla uczestników zajęć chóralnych i prób, Voces Gaudii jest bezpieczną przestrzenią, gdzie można być sobą, poznawać inne osoby LGBT+, ich sojuszników, wymieniac się doświadczeniami i bezpiecznie, przy wsparciu członków Voces Gaudii wychodzić ze strefy komfortu.

Ale jako organizacja pozarządowa, bez wsparcia darczyńców oraz społeczności LGBT+, jesteśmy w stanie wpływać na swoje otoczenie na tyle, na ile pozwalają środki inwestowane przez członków stowarzyszenia Voces Gaudii.

Pomimo, że już osiągnęliśmy dużo, wiemy że jest jeszcze bardzo dużo pracy, wiele do odkrycia, wiele do zmiany i do wywalczenia na rzecz równości i tolerancji w Polsce. Twoje wsparcie jest niezbędne, abyśmy mogli stanąć na pierwszej linii frontu i razem z innymi polskimi organizacjami równościowymi organizować programy edukacyjne, budować mosty oraz angażować społeczność LGBT+ w działania kulturalne.

Możesz wesprzeć nas:

→ wpłacając darowiznę;

→ zostając naszym sponsorem.

 

Darowizny

Jako organizacja pozarządowa, która nie prowadzi działalności gospodarczej liczymy na darowizny takich ludzi jak ty. Każda wpłata pomaga nam realizować cele statutowe i sprawiać, że na scenie i poza nią „dzieje się magia”. Jeśli byłeś na naszym koncercie, poczułeś się poruszony, zainspirowany, jeśli śpiewałeś razem z nami o wolności i równości i razem z nami chcesz nieść tę ideę dalej, powinieneś rozważyć wpłacenie darowizny.

Darowizny możesz odliczyć od podatku. Spytaj więc działu HR swojej firmy czy prowadzą program społecznej odpowiedzialności biznesu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.

Możesz nas wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

85 1140 2004 0000 3802 7906 9769
Stowarzyszenie Voces Gaudii
ul. Czerniakowska 139/23, 00-453 Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna na cele stowarzyszenia

 

Oferta sponsorska dla firm

Zostając naszym sponsorem dostajesz możliwość reklamowania się na programach koncertowych, w materiałach reklamowych, w mediach chóru oraz na scenie, pierwszego i najbardziej rozpoznawalnego w naszym kraju i za granicą Chóru LGBT+.

W ciągu roku dajemy kilkanaście koncertów, występujemy na galach, wydarzeniach specjalnych, konferencjach w Polsce i na świecie. Pomożemy Ci dotrzeć do tysiąców odbiorców w społeczności LBGT+ niosąc ideę równości i tolerancji i zapewniając wyjątkową ekspozycję twojego brandu w przystępnej cenie.

Dlaczego warto? Docieramy ze swoim przesłaniem do ponad kilkunastu tysięcy członków społeczności LGBT+ rocznie. W naszych koncertach biorą udział osoby, które:

  • w 70% deklarują przynależność do społeczności LGBT+;
  • w 45% identyfikują się jako mężczyźni, w 51% jako kobiety;
  • w 75% proc. zarabiają powyżej średniej krajowej,

Dodatkowo geje uchodzą na całym świecie za trendsetterów wyznaczających swoimi konsumenckimi wyborami kierunek, w którym następnie podąża heteroseksualna większość. Lesbijki natomiast to grupa społeczna o jednym z największych współczynników wierności marce.

W 2006 roku badanie konsumentów LGBT zrealizowało też Towarzystwo Ekonomiczne Gejów i Lesbijek (TEGL). Badanie zostało przeprowadzone na osobach, które regularnie używały internetu i wchodziły na strony o tematyce gejowsko-lesbijskiej. Co ciekawe, według tego badania, geje i lesbijki zarabiali wówczas o 40 proc. więcej niż średnia krajowa. TEGL obliczył, że wartość rynku marketingowego LGBT to aż 6,6 mld zł.

Tematem marketingu LGBT w 2006 roku zainteresował się też magazyn Brief, który we współpracy z portalem gejowo.pl przeprowadził internetowy sondaż. Według niego, prawie 50 proc. polskich gejów i lesbijek kupiłoby produkt reklamowany dla środowiska LGBT. 20 proc. z nich stałoby się fanem takiej reklamującej się w ten sposób marki. Dodatkowo, 70 proc. gejów i lesbijek deklaruje też, że zmieniłoby markę ze względu na jej homofobiczną politykę.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zostać naszym sponsorem, napisz do nas!

 

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagana)

    Wiadomość