Wspieraj nas

Chór Voces Gaudii występuje w całej Polsce, niosąc wraz ze swoją muzyką ideę tolerancji, równości i miłości.  Niejednokrotnie, dzięki spotkaniom z nami, osoby uczestniczące w naszych koncertach nabrały pewności siebie i odwagi do tego żeby być sobą.

Także dla osób uczestniczących w próbach, Voces Gaudii jest bezpieczną przestrzenią, gdzie można być sobą, poznawać inne osoby LGBT+, ich sojuszników i sojuszniczki, wymieniać się doświadczeniami i bezpiecznie, będąc w pełni sobą, tworzyć piękną muzykę.

Ale jako organizacja pozarządowa, bez wsparcia darczyńców oraz społeczności LGBT+, jesteśmy w stanie wpływać na swoje otoczenie na tyle, na ile pozwalają środki inwestowane przez członków stowarzyszenia Voces Gaudii.

Pomimo że już osiągnęliśmy dużo, wiemy że jest jeszcze bardzo dużo pracy, wiele do odkrycia, wiele do zmiany i do wywalczenia na rzecz równości i tolerancji w Polsce. Twoje wsparcie jest niezbędne, abyśmy mogli stanąć na pierwszej linii frontu i razem z innymi polskimi organizacjami równościowymi organizować programy edukacyjne, budować mosty oraz angażować społeczność LGBT+ w działania kulturalne.

Możesz wesprzeć nas:

→ przekazując nam 1,5% podatku

→ wpłacając darowiznę;

→ zostając naszym sponsorem.

 

Przekaż nam 1,5% podatku!

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie Voces Gaudii uzyskało w roku 2023 status organizacji pożytku publicznego.

W związku z tym, już teraz możesz przekazywać na nas 1,5% swojego podatku.

Stowarzyszenie Voces Gaudii
KRS 0001000950

 

Darowizny

Jako organizacja pozarządowa, która nie prowadzi działalności gospodarczej liczymy na darowizny takich ludzi jak Ty. Każda wpłata pomaga nam realizować cele statutowe i sprawiać, że na scenie i poza nią „dzieje się magia”. Jeśli byłxś na naszym koncercie, poczułxś się poruszonx, zainspirowanx, jeśli śpiewałxś razem z nami o wolności i równości i razem z nami chcesz nieść tę ideę dalej, możesz rozważyć wpłacenie darowizny.

Darowizny możesz odliczyć od podatku. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.

Możesz nas wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na poniższe konto:

38 1600 1462 1808 9830 2000 0001
Stowarzyszenie Voces Gaudii
ul. Stefana Batorego 18/108, 02-591, Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna na cele stowarzyszenia

 

Oferta sponsorska dla firm

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. Zostając naszym sponsorem dostajesz możliwość reklamowania się na programach koncertowych, w materiałach reklamowych, w mediach chóru oraz na scenie, pierwszego i najbardziej rozpoznawalnego w naszym kraju i za granicą Chóru LGBT+.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zostać naszym sponsorem, napisz do nas!

 

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagany)

    Wiadomość