30 listopada w Warszawie odbędzie się wyjątkowy, wspólny koncert polskiego chóru LGBT+ Voces Gaudii i niemieckiego chóru LGBT+ dieTaktlosen.

Koncert „Muzyka Równości” odbędzie się 30.11.2019 roku o godz. 19.00 w Studio Mąka (ul. Suwak 4) w Warszawie.

Niemiecką Kolonię z Warszawą, mimo że dzieli je 1111 km, łączy dużo więcej – muzyka i zaangażowanie w sprawy LGBT+ – walka o tolerancję, równość i związki partnerskie. To będzie pierwszy w historii występ niemieckiego chóru LGBT+ w Warszawie.

Równościowe wsparcie z Kolonii

W czasie koncertu zaśpiewają dieTaktlosen oraz Voces Gaudii, dwa najstarsze w swoich miastach chóry LGBT+. Tego wieczora wybrzmią także inne utwory popowe i rockowe w aranżacjach chóralnych. Nie zabraknie też utworów klasycznych oraz piosenek zaangażowanych społecznie. Koncert poprowadzi Renata Kim, szefowa działu Społeczeństwo w Newsweeku. Pracowała też w tygodnikach Wprost i Przekrój, a wcześniej w Dzienniku. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Queer.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Cegiełka to 30 PLN, ale można wpłacać więcej. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów organizacyjnych oraz cele statutowe Stowarzyszenia Voces Gaudii. Cegiełki można zakupić przed wydarzeniem lub poniżej online.

Dorzuć cegiełkę i wesprzyj organizację koncertu!