Voces Gaudii oraz Krakofonia, dwa polskie chóry LGBT+, zapraszają na pierwszy wspólny koncert w Krakowie.

Zimowy koncert odbędzie się 13.01.2018 o godz. 18.00 w klubokawiarni Metaforma przy ul. Powiśle 11. W czasie koncertu wybrzmią takie utwory jak Merry Christmas, Feliz Navidad, White Winter Hymnal, Jul, Jul, Strålande Jul czy Szczedryk. Nie zabraknie też utworów autorskich, takich jak Kolęda Spóźnionego Anioła, czy piosenek nie świątecznych, związanych z wprowadzaniem zmian w nowym roku i otwieraniu się na innych, jak słynne Men in The Mirror, Króla Popu Michaela Jacksona. Oba chóry zaśpiewają też razem hymn równości małżeńskiej z Australii Merry Me.

– Bardzo się cieszę, że możemy wystąpić na jednym koncercie. Ważne, żeby nasze środowisko się integrowało, jednoczyło i wspólnie realizowało cele oraz tworzyło różne inicjatywy. Z tą myślą chcemy wszyscy wejść w Nowy Rok – mówi Misza Czerniak, założyciel chóru Voces Gaudii.

Wstęp na koncert jest wolny. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje o koncercie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/340634059737310/.