Sopran

Na co dzień zajmuję się wspieraniem ludzi w przezwyciężaniu życiowych trudności, rozwoju i tworzeniu pozytywnych relacji ze sobą i innymi. Pracuję głównie w obszarze seksualności poprzez terapię indywidualną i podczas warsztatów grupowych. Przez wiele lat wspierałam organizacje zajmujące się edukacją seksualną, prawami reprodukcyjnymi i LGBT+.

Do chóru dołączyłam z tęsknoty za śpiewem, z którym rozstałam się na kilka lat. Dodatkowo powstanie Voces Gaudii zbiegło się z poczuciem wypalenia aktywistycznego i stało się dla mnie doskonałą drogą do kontynuowania walki o ważne dla mnie sprawy w atmosferze radości i przyjaźni. Obecnie wspieram rozwój chóru działając w zarządzie stowarzyszenia.
Chór jest dla mnie miejscem, gdzie mogę być sobą, rozwijać się, dostawać wsparcie i spędzać czas ze wspaniałymi ludźmi.

Dość często zmieniam miejsca zamieszkania. Urodziłam się na Śląsku Opolskim, dorastałam w Łodzi, ale najbardziej związana czuję się z Warszawą, gdzie mieszkam od ponad 10 lat.

Moją muzyczną inspiracją jest P!nk, która przez całą swoją karierę udowadnia, że można być sobą, iść własną ścieżką, mówić prawdę prosto w oczy i mieć rzesze doceniających to fanów. Kocham podróże, zielone wino, poezję śpiewaną, książki w ilości hurtowej, absurdalny humor i gry planszowe. Synonimem szczęścia są dla mnie: słońce, czekolada i przynajmniej 20m wody nad głową (w dowolnej konfiguracji).