Sopran

Pochodzę z planety Ziemia.

Do chóru wstąpiłam we wrześniu 2017 i zajmuję się w nim prowadzeniem list obecności oraz śpiewaniem za wysoko i za głośno. Piszę też posty o muzyce na fanpage’u Chór Voces Gaudii. Jeszcze bywam dobra dla młodzieży.

Moje hobby to kulturystyka i fitness, śpiewanie, szycie, szydełkowanie, czynności plastyczne, pisanie, układanie puzzli i granie w Heroes of Might and Magic 3, a ponieważ z powołania jestem matką, to nie mam na to wszystko czasu, więc tak naprawdę tylko trenuję i śpiewam. Z zawodu jestem kurą domową, w tym celu mam męża (od 19 lat), troje dzieci i cztery koty.

Na co dzień żyję wśród muzyki, inspiruje mnie blues, jazz, rock, muzyka świata, muzyka etniczna, muzyka klasyczna, muzyka filmowa (choć to pojęcie bez sensu), minimalizm, musicale i już sama nie wiem co. Lubię i cenię kilku wokalistów, jak Freddie Mercury, LP, Rag’n’bone Man, ale zawsze szukam własnej drogi i własnego brzmienia, a w chórze próbuję zadowolić dyrygenta.

Dołączyłam do Voces Gaudii, żeby znów śpiewać regularnie i wspólnie, wreszcie śpiewać w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami, i zmieniać świat na lepszy. Chór jest dla mnie obowiązkiem i wyzwaniem, a także ostoją i wsparciem, dzięki któremu odzyskuję trochę wiary w ludzi.